Çiğ Köfte Ürünleri

20 Adet 1 Kg Çiğköfte

20 Adet 1 Kg Çiğköfte
Satın Al
Çiğ Köfte ile damaklarınız şenlensin. En Lezzetli Acı çiğ köfte Naturatat çiğ köfte ile sizde 20 Adet 1 Kg Çiğköfte siparişi verin. Kendine özel lezzeti olan çiğ köftemiz hem doyurucu hem de şifalıdır.  Türkiye geneli kargo.

Doyurucu ve aperatif bir yiyecek olması sebebiyle çokça tüketilen çiğ köftenin faydaları da bulunuyor. Çiğ köfte, baharatlar ve isot barındırması sebebiyle kan ve kolesterol seviyelerini dengelerken, metabolizmayı da hızlandırıyor. Çiğ köftenin olmazsa olmazı bulgur ise B vitamini kaynağı barındırıyor.

Çiğ Köfte Ürünleri - Naturatat Çiğköfte | Çiğköfte  | Ankara Çiğköfte | Çiğköfte Bayilik | Çiğköfteci

Naturatat markası 11 yıldır el değmeden üretilen çiğ köfte markasıdır. Çiğköftemizde Kesinlikle Bulyon Et Suyu Msg Çin Tuzu Katkısı Yoktur. Türk mutfağının zengin olması demek, damak tadlarımızında çok olması demektir. Günümüzde hasret kalınan birçok damak tadı vardır ve geçmişten günümüze en güzel damak tadlarından birisi de Çiğköfte' dir.

Naturatat Çiğ Köfte

Ankara

Web Tasarım : 101 Medya © 2023. çiğ köfteci, çiğ köfte bayilik al, çiğ köfte ankara, çiğ köfte bayilik, çiğ köfte polatlı, hacı serçe çiğ köfte, çiğ köfte siparişi, çiğ köfte ankara, çiğ köfte servisi, kilo çiğ köfte, paket çiğ köfte.
Hemen Ara
WhatsApp Sipariş Hattı
İnstagram