Çiğ Köfte Ürünleri

Nar Ekşisi 1 adet

Nar Ekşisi 1 adet
Satın Al
Çiğ Köfte ile damaklarınız şenlensin. En Lezzetli Acı çiğ köfte Naturatat çiğ köftenin özel Nar Ekşisi soslarını sipariş verin. Türkiye geneli kargo.

%100 Doğal Nar Ekşisi. Narları olgunlaştıktan sonra topluyor ve onların suyunu el yordamıyla çıkardıktan sonra büyük kazanlarda saatlerce odun ateşinde kaynatıyoruz. Bu şekilde Nar suyunun içinde su buharlaşırken geriye sadece nar suyunun özü yani nar ekşisi kalıyor. Nar ekşisini bu aşamada ocaktan indirip soğuduktan sonra şişelere dolduruyoruz. Dolayısıyla Katkı, koruyucu ve renklendirici içermeyen nar ekşisi en doğal ve saf haliyle sizlere ulaşıyor. Bunun için bizden aldığınız nar ekşisini gönül rahatlığıyla sofralarınızda kullanabilirsiniz. Nar ekşisi, yemeklerden lahana sarmasının, dolmaların, salataların özellikle zeytin salatasının vazgeçilmez malzemelerindendir. Sağlıklı sofralar kurmak ve yeni lezzetler keşfetmek için sizler de mutlaka deneyin. Afiyetler olsun.

Çiğ Köfte Ürünleri - Naturatat Çiğköfte | Çiğköfte  | Ankara Çiğköfte | Çiğköfte Bayilik | Çiğköfteci

Naturatat markası 11 yıldır el değmeden üretilen çiğ köfte markasıdır. Çiğköftemizde Kesinlikle Bulyon Et Suyu Msg Çin Tuzu Katkısı Yoktur. Türk mutfağının zengin olması demek, damak tadlarımızında çok olması demektir. Günümüzde hasret kalınan birçok damak tadı vardır ve geçmişten günümüze en güzel damak tadlarından birisi de Çiğköfte' dir.

Naturatat Çiğ Köfte

Ankara

Web Tasarım : 101 Medya © 2023. çiğ köfteci, çiğ köfte bayilik al, çiğ köfte ankara, çiğ köfte bayilik, çiğ köfte polatlı, hacı serçe çiğ köfte, çiğ köfte siparişi, çiğ köfte ankara, çiğ köfte servisi, kilo çiğ köfte, paket çiğ köfte.
Hemen Ara
WhatsApp Sipariş Hattı
İnstagram